İTÜ-GİMDER® 12. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödül Töreni’ndeydi!

İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Mezunları Derneği

İTÜ-GİMDER® 12. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödül Töreni’ndeydi!

altin çipa ödül töreni

Türk denizcilik sektörünün tek uluslararası töreni olan Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri’nin 12’ncisi 8 Eylül 2017 tarihinde İstanbul Ataköy Sheraton Otel’de gerçekleşti. 71 farklı ülkeden 600 denizcinin katıldığı bu uluslararası organizasyonda İTÜ-GİMDER® de yerini aldı. İTÜ-GİMDER® ‘in üyesi olduğu Türkiye Denizcilik Federasyonu’nun sponsorlar arasında bulunduğu ödül törenine Dernek adına Yönetim Kurulu Başkanı Haluk ÇOBAN, Yönetim Kurulu üyeleri Bengi ŞAN ve M.Çağatay HAZER katıldı.

Müzik ve sanatın eksik olmadığı bu önemli organizasyonda, 19 kişilik Altın Çıpa Jüri Heyeti‘nin belirlediği 23 firmaya Uluslararası Altın Çıpa ödülü ve 4 kurum ve 1 kişiye de başarı plaketi takdim edildi.

Başarı hikayelerinin etkileyiciliği kadar, ödüllerin takdiminde dünyanın dört bir yanındaki liman ve gemiler üzerindeki denizciler ile gerçekleştirelen canlı bağlantılar geceye eşsiz bir tat kattı.

altin çipa ödül töreni

Sektörümüzün önemli organizasyonlarında İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi Mezunlarını temsil eden İTÜ-GİMDER® ; tüm sektöre gönül verenler ile birlikte bu başarılı geceye tanıklık etmekten mutluluk duymaktadır. Bu bağlamda tüm ödül sahiplerini kutluyor sektörün tüm paydaşlarının bir araya geldiği bu değerli organizasyonun nice seneler devam etmesini dileyerek Deniz Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Canpolat’a tebriklerimizi sunuyoruz.

 

Tags: , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.