İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi 2017-2018 Mezuniyet Töreni Yapıldı!

İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Mezunları Derneği

İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi 2017-2018 Mezuniyet Töreni Yapıldı!

İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi 2017-2018 Mezuniyet Töreni 29 Haziran Cuma günü İTÜ Maslak29 Yerleşkesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan mezuniyet töreni, İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ergin’in açılış konuşmasıyla devam etti. Törende mezunlarımızın değerli ailelerinin yanı sıra başta Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka olmak üzere çok sayıda bakanlık temsilcisi ve sektörün önde gelen kurum, kuruluş ve sivil toplum

örgütlerinin temsilcileri de yer aldı. İTÜ GİMDER®️’in de protokolde yer aldığı törende derneğimiz adına

Yönetim Kurulu Başkanımız Haluk Çoban tarafından fakültemizin her iki bölümünün ilk üç başarılı öğrencisine plaket ve birer ufak anı takdim edildi. Başta bölümlerini dereceyle bitirmiş olan Selahattin Özsayan, Saide Tutku Yılmaz, Engin Kanun, Yasemin Bilgehan Polat, Emre Güven ve Tugay Özen olmak üzere tüm mezunlarımızın tüm çabalarını ve emeklerini takdir ediyor, başarılarından gurur duyuyoruz.

İstanbul Teknik Üniversitesi; tarihten günümüze “Denizci Millet, Denizci Ülke” hedefine ulaşmak amacıyla 1773 Mühendishane-i Bahri-i Hümayun’dan Makina Fakültesi Gemi Şubesi’ne oradan da Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi’ne uzanan bir seyir izlemiş ve yetiştirdiği her mühendis bireyiyle sektörümüzün ve ülkemizin geleceğine yön vermiştir. Üniversitemiz bu yolla sektörümüzün geleceğine şekil verme yolculuğuna devam etmektedir.

Bizler de İTÜ GİMDER®️ olarak yeni mezun olan genç meslektaşlarımızın ve ailelerinin yanında yer almaktan ve onların sektörümüze adım atışını izlemekten dolayı büyük sevinç duymaktayız.

Tüm arkadaşlarımızı tebrik eder, desteklerimizin; tüm İTÜ Gemi İnşaat mezunlarımıza olduğu gibi, her daim yanlarında olduğunu bilmelerini isteriz. Mezun ailemize hoş geldiniz.

Biz Birlikte Güçlüyüz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.