8. Geleneksel Kahvaltı organizasyonunda İTÜ Gemi İnşaat ve Deniz Bilimleri Fakültesi mezun ve öğrencileri bir araya geldi.
![](https://itugimder.org.tr/wp-content/uploads/2019/05/57155507_2366296960319100_2856594095873196032_n.jpg)
14 Nisan Pazar günü 8. Geleneksel Kahvaltı organizasyonunda İTÜ Gemi İnşaat ve Deniz Bilimleri Fakültesi mezun ve öğrencileri bir araya geldi. ?⚓️ Öğrenci kulübümüz İTÜ Gemi Mühendisliği Kulübü ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu organizasyona katılım sağlamış olan İTÜ ailesinin tüm değerli üyelerine teşekkür ediyoruz. ? Biz Birlikte Güçlüyüz! ??